NAJNOWSZE WIADOMOŚCI
14:42

About the author

Related Articles

One Comment

 1. 1

  Marzena

  Szczęść Boże.
  Dziękuję księdzu za prowadzenie tej strony i dobremu Bogu za to, że trafiłam na tą stronę. Wszystkie wpisy zamieszczane przez księdza są dla mnie bardzo ciekawe i wartościowe.
  Jeżeli chodzi o obecną sytuację epidemiologiczną to wg. mnie może to niektórym osobom wydać się niezrozumiałe. Ten czas jest nam potrzebny, potrzebny ludzkości skupionej na gromadzeniu dóbr materialnych. Jesteśmy skupieni na tym aby dostarczać sobie coraz to nowszych wrażeń, przyjemności, zaspokajaniu własnej próżności.
  Czasy dobrobytu spowodowały, że Pan Bóg, proszę wybaczyć za porównanie zszedł na dalszy plan.
  Myślę że Bóg w swojej dobroci i miłości tym wydarzeniem krzyczy do nas i Chce zawrócić nas z drogi samozagłady prowadzącej ku wiecznemu potępieniu.
  Jest to ceny czas dany nam przez Boga a to jak go wykorzystamy zależy od nas.
  Bóg jest Panem my zaś stworzenimi wyniesionymi do godności dzieci Bożych dzięki Śmierci i Zmartwychwstaniu Jezusa Chrystusa.
  Boga to wiele kosztowało. A nas ile to kosztuje? W czasach w których pośpiech stał się naszym nieodłącznym towarzyszem chcemy mieć wszystko od razu jak w supermarkecie. Nie potrafimy czekać Boga postrzegamy jak kogoś kto ma spełniać wszystkie nasze prośby i modlitwy natychmiast. Czy aby nie zachowujemy się jak rozkapryszone dzieci.Jestesmy w stanie nawet obrazić się na Pana Boga jeżeli coś w życiu nie pójdzie nam po naszej myśli wg. mojego planu.
  Czy pamiętamy aby prosząc Boga dodawać, ale nie moja wola ale Twoja niech się stanie. Pamiętajmy,że Bóg jest Panem przeszłości i przyszłości i włos z głowy nam nie spadnie bez zgody bożej. Nie troszczmy się zbytnio ponad miarę, obdarowujmy się miłością w domu i na zewnątrz. Uśmiechajmy się do ludzi i rozmawiajmy pomimo założonych maseczek. To są bardzo proste rzeczy a dające wiele radości w ten kwarantannowy czas.

  Reply

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *